Väikelaste kevadkombinesoon

art. nr 19202A 104
Kerge ja ilmastikukindel kombinesoon imikutele ja väikelastele. Rinnal asuvasse väiksesse taskusse on hea panna lutt või kinnitada lutikett. Kaunis beebipoiste kombe on valmistatud luksuslikust kangast, mis on väga pehme ja hingav. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis teevad lapse nähtavaks ka pimedamal ajal. Kaks esilukku annavad vajalikku avarust nii vankris, kui ka turvahällis magava lapse riietamiseks. Kombinesoonil on pehmed jalakummid, mis hoiavad sääreosa kindlalt jalanõu peal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Pehme ja õrn vooder on tehtud naturaalsest materjalist, milles on beebil mugav ja soe. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja see ei sisalda ohtlikke kemikaale.
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Pealekeeratavad varrukaotsad pikendavad kandmisaega ehk ostes suurema suuruse saab panna käed (ja jalad) peitu ning lapse kasvades osta juurde kindad (ning papud).
Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Osta lisaks