Avara lõikega talvemantel

art. nr 12334 164

Avara lõikega talvemantlis on ülimugav kõiki talverõõme nautida!

Erilise alt laieneva kellukesekujulise lõikega mantlit kaunistab kena tikand, mis lisab ühevärvilisele kangale sära. Mantel on oma omaduste poolest sama ilmastikukindel, kui õuekombekas. Ostke juurde talvepüksid ning laps saab kanda mantlit lume sees möllates. Mantlil on uhke krae karv ja ees kaks peitlukuga taskut. Mantli disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal talvel.  Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel
Puhasta

26.40